Ashanti

Опубліковано: 19 Березня 2021

Серед різноманіття міцних напоїв, які тепер можна знайти на поличках маркетів та сторінках інтернет-магазинів, роми поступово отримують все більшу популярність. Тому, сьогодні ми вирішили познайомити вас з незвичайним варіантом цього напою, який прийшовся нам до смаку і, сподіваємось, сподобається й вам.

Ashanti — це гватемальський ром, який дистилюється і витримується у дубових діжках за іспанською системою «solera». Потім його відправляють до Іспанії для змішування з африканським біссапом, східним імбирем та спеціями, які тримаються в таємниці. На карті, розташованій на задній етикетці пляшки, можна розглянути весь маршрут, який проходять інгредієнти перед тим, як стати ромом. 

Що ж робить його таким особливим? Загалом, ромом називають напій, створений шляхом перегонки й зброджування з цукрової тростини, точніше — із сиропу та патоки, що залишилися від цукрового виробництва. Отримана рідина витримується в дерев’яних діжках, переважно дубових. (До речі, саме ром був улюбленим напоєм Ернеста Хемінгуея!)

Так склалось, що творець «Ashanti» був родом із Західної Африки. Він народився неподалік від республіки Ашанті, в честь народу якої він і назвав свій ром. А ще вони вирощують квітку біссап, використання якої стало «фішкою» Ashanti. Насправді, її вирощують майже на всіх континентах, просто в різних країнах вона має свою назву: Флор-Ямайка, Аседера, Розелла, Яма, Сандан, Гібіскус, Баран, Чин-Пуд, Сом Фо, Кра-Чіап Прю і т.д. В Україні її називають каркаде та найчастіше вживають в якості чаю. У більш спекотних країнах з неї роблять освіжаючі напої, які чудово втамовують спрагу.

Завдяки своєрідному експерименту з інгредієнтами, в тому числі й з додаванням того самого каркаде, Ashanti отримав свій приємний мідний колір та неймовірний смак. В кожному ковтку цього рому легкі нотки меду та карамелізованої ванілі переплітаються з цитрусовими тонами та свіжістю м’ятних нюансів. А присмак імбиру додає пікантної пряності в післясмаку. 

Саме це і робить Ashanti ідеальним вибором для тих, хто полюбляє відкривати для себе нові смаки.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг