Давні традиції та нові технології – це Landana

Опубліковано: 02 Квітня 2021

Голландці одними з перших пішли шляхом комерції і почали виробляти великі кола твердого сиру в XIV столітті. І дотепер сир Гауда є одним з найвідоміших продуктів повсякденного харчування.

Тверді та напівтверді сири — це продукти сироваріння з характерною щільною структурою та витримкою від трьох місяців до трьох і більше років. Вони мають характерну скоринку та містять менше вологи, ніж м'які сорти (на кшталт Камамберу). Якісний дозрілий твердий сир має неповторний смак, виражений аромат та вирізняється достатньо тривалим терміном зберігання. Також у складі сирів бренду Ландана багато білків, амінокислот і мікроорганізмів, що мають хороший вплив на здоров'я, тому сир вважається не лише смачним, а й корисним продуктом.

Сир Ландана полюбляють за різноманітність смаків, неймовірну якість та широкий асортимент. Мистецтво виготовлення сиру у компанії передається з покоління в покоління, тому будьте впевнені, що скуштувавши сир цього бренду, ви зануритеся у смак стародавніх традицій.

Бренд має широкий асортимент класичних сирів з коров’ячого, козячого та овечого молока. Також вони відомі завдяки своїй лінійці сирів з різноманітними додатками — ось декілька найпопулярніших: козячий з лісовими ягодами, козячий з волоським горіхом та інжиром, коров’ячий з червоним песто, коров’ячий з трюфелем та білими грибами, коров’ячий з травами тощо. 

Компанія не забула і за людей, які, з певних причин, не можуть вживати лактозу — більшість сирів бренду Ландана мають мінімальний вміст лактози та за законодавством вважаються безлактозними. Найпопулярніші безлактозні сири: Маасдам, 500 Days, Prima Donna Maturo, 1000 Days та інші. 

Бренд «Landana» отримав 32 нагороди на різноманітних конкурсах, що свідчить про впевненість у власних силах, вдалий розвиток та якість продукту.

Смакуйте сири Landana разом з нами!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг